Home Ερασιτέχνης Το πρόγραμμα της Α1 Βόλεϊ Γυναικών
Το πρόγραμμα της Α1 Βόλεϊ Γυναικών
0

Το πρόγραμμα της Α1 Βόλεϊ Γυναικών

0
0

Έγινε χθες η κλήρωση του πρωταθλήματος της Α1 Βόλεϊ Γυναικών, με τον νταμπλούχο Ολυμπιακό να κληρώνεται να ξεκινήσει τις υποχρεώσεις του στη Σαντορίνη με αντίπαλο τον ΑΟ Θήρας στις 22-23 Οκτώβρη.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

1η αγωνιστική (22-23/10)
Ηλιούπολη – Πανναξιακός
Άρης – Μακεδόνες
Αίαντας Ευόσμου – Ελπίδα Αμπελοκήπων
ΑΕΚ – ΑΟ Μαρκοπούλου
ΑΟ Θήρας – Ολυμπιακός
Παναθηναϊκός – ΑΣΠ Θέτις

2η αγωνιστική (29-30/10)
Παναθηναϊκός – ΓΣ Ηλιούπολης
Πανναξιακός – Άρης
ΑΣ Μακεδόνες – Αίαντας Ευόσμου
Ελπίδα Αμπελοκήπων – ΑΕΚ
ΑΟ Μαρκοπούλου – ΑΟ Θήρας
ΑΣΠ Θέτις – Ολυμπιακός

3η αγωνιστική (5-6/11)
Άρης – Παναθηναϊκός
Αίαντας Ευόσμου – Πανναξιακός
ΑΕΚ – ΑΣ Μακεδόνες
ΑΟ Θήρας – Ελπίδα Αμπελοκήπων
Ολυμπιακός – ΑΟ Μαρκοπούλου
ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΣΠ Θέτις

4η αγωνιστική (9/11)
Παναθηναϊκός – Αίαντας Ευόσμου
ΓΣ Ηλιούπολης – Άρης
Πανναξιακός – ΑΕΚ
ΑΣ Μακεδόνες – ΑΟ Θήρας
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Ολυμπιακός
ΑΣΠ Θέτις – ΑΟ Μαρκοπούλου

5η αγωνιστική (12-13/11)
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός
Αίαντας Ευόσμου – ΓΣ Ηλιούπολης
ΑΟ Θήρας – Πανναξιακός
Ολυμπιακός – ΑΣ Μακεδόνες
ΑΟ Μαρκοπούλου – Ελπίδα Αμπελοκήπων
Άρης – ΑΣΠ Θέτις

6η αγωνιστική (19-20/11)
Παναθηναϊκός – ΑΟ Θήρας
ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΕΚ
Άρης – Αίαντας Ευόσμου
Πανναξιακός – Ολυμπιακός
ΑΣ Μακεδόνες – ΑΟ Μαρκοπούλου
ΑΣΠ Θέτις – Ελπίδα Αμπελοκήπων

7η αγωνιστική (23/11)
Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός
ΑΟ Θήρας – ΓΣ Ηλιούπολης
ΑΕΚ – Άρης
ΑΟ Μαρκοπούλου – Πανναξιακός
Ελπίδα Αμπελοκήπων – ΑΣ Μακεδόνες
Αίαντας Ευόσμου – ΑΣΠ Θέτις

8η αγωνιστική (26-27/11)
Παναθηναϊκός – ΑΟ Μαρκοπούλου
ΓΣ Ηλιούπολης – Ολυμπιακός
Άρης – ΑΟ Θήρας
Αίαντας Ευόσμου – ΑΕΚ
Πανναξιακός – Ελπίδα Αμπελοκήπων
ΑΣΠ Θέτις – ΑΣ Μακεδόνες

9η αγωνιστική (3-4/12)
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Παναθηναϊκός
ΑΟ Μαρκοπούλου – ΓΣ Ηλιούπολης
Ολυμπιακός – Άρης
ΑΟ Θήρας – Αίαντας Ευόσμου
ΑΣ Μακεδόνες – Πανναξιακός
ΑΕΚ – ΑΣΠ Θέτις

10η αγωνιστική (10-11/12)
Παναθηναϊκός – Μακεδόνες
ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΣ Ελπίς
Άρης – ΑΟ Μαρκοπούλου
Αίαντας Ευόσμου – Ολυμπιακός
ΑΕΚ – ΑΟ Θήρας
ΑΣΠ Θέτις – Πανναξιακός

11η αγωνιστική (17-18/2)
Πανναξιακός – Παναθηναϊκός
ΑΣ Μακεδόνες – ΓΣ Ηλιούπολης
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Άρης
ΑΟ Μαρκοπούλου – Αίαντας Ευόσμου
Ολυμπιακός – ΑΕΚ
ΑΟ Θήρας – ΑΣΠ Θέτις

12η αγωνιστική (23/12)
Πανναξιακός – ΓΣ Ηλιούπολης
ΑΣ Μακεδόνες – Άρης
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Αίαντας Ευόσμου
ΑΟ Μαρκοπούλου – ΑΕΚ
Ολυμπιακός – ΑΟ Θήρας
ΑΣΠ Θέτις – Παναθηναϊκός

13η αγωνιστική (18/1)
ΓΣ Ηλιούπολης – Παναθηναϊκός
Άρης – Πανναξιακός
Αίαντας Ευόσμου – ΑΣ Μακεδόνες
ΑΕΚ – Ελπίδα Αμπελοκήπων
ΑΟ Θήρας – ΑΟ Μαρκοπούλου
Ολυμπιακός – ΑΣΠ Θέτις

14η αγωνιστική (21-22/1)
Παναθηναϊκός – Άρης
Πανναξιακός – Αίαντας Ευόσμου
ΑΣ Μακεδόνες – ΑΕΚ
Ελπίδα Αμπελοκήπων – ΑΟ Θήρας
ΑΟ Μαρκοπούλου – Ολυμπιακός
ΑΣΠ Θέτις – ΓΣ Ηλιούπολης

15η αγωνιστική (28-29/1)
Αίαντας Ευόσμου – Παναθηναϊκός
Άρης – ΓΣ Ηλιούπολης
ΑΕΚ – Πανναξιακός
ΑΟ Θήρας – ΑΣ Μακεδόνες
Ολυμπιακός – Ελπίδα Αμπελοκήπων
ΑΟ Μαρκοπούλου – ΑΣΠ Θέτις

16η αγωνιστική (4-5/2)
Παναθηναϊκός – ΑΕΚ
ΓΣ Ηλιούπολης – Αίαντας Ευόσμου
Πανναξιακός – ΑΟ Θήρας
ΑΣ Μακεδόνες – Ολυμπιακός
Ελπίδα Αμπελοκήπων – ΑΟ Μαρκοπούλου
ΑΣΠ Θέτις – Άρης

17η αγωνιστική (11-12/2)
ΑΟ Θήρας – Παναθηναϊκός
ΑΕΚ – ΓΣ Ηλιούπολης
Αίαντας Ευόσμου – Άρης
Ολυμπιακός – Πανναξιακός
ΑΟ Μαρκοπούλου – ΑΣ Μακεδόνες
Ελπίδα Αμπελοκήπων – ΑΣΠ Θέτις

18η αγωνιστική (18-19/2)
Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός
ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΟ Θήρας
Άρης – ΑΕΚ
Πανναξιακός – ΑΟ Μαρκοπούλου
ΑΣ Μακεδόνες – Ελπίδα Αμπελοκήπων
ΑΣΠ Θέτις – Αίαντας Ευόσμου

19η αγωνιστική (25-26/2)
ΑΟ Μαρκοπούλου – Παναθηναϊκός
Ολυμπιακός – ΓΣ Ηλιούπολης
ΑΟ Θήρας – Άρης
ΑΕΚ – Αίαντας Ευόσμου
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Πανναξιακός
ΑΣ Μακεδόνες – ΑΣΠ Θέτις

20η αγωνιστική (11-12/3)
Παναθηναϊκός – Ελπίδα Αμπελοκήπων
ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΟ Μαρκοπούλου
Άρης – Ολυμπιακός
Αίαντας Ευόσμου – ΑΟ Θήρας
Πανναξιακός – ΑΣ Μακεδόνες
ΑΣΠ Θέτις – ΑΕΚ

21η αγωνιστική (18-19/3)
ΑΣ Μακεδόνες – Παναθηναϊκός
Ελπίδα Αμπελοκήπων – ΓΣ Ηλιούπολης
ΑΟ Μαρκοπούλου – Άρης
Ολυμπιακός – Αίαντας Ευόσμου
ΑΟ Θήρας – ΑΕΚ
Πανναξιακός – ΑΣΠ Θέτις

22η αγωνιστική (25-26/3)
Παναθηναϊκός – Πανναξιακός
ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΣ Μακεδόνες
Άρης – Ελπίδα Αμπελοκήπων
Αίαντας Ευόσμου – ΑΟ Μαρκοπούλου
ΑΕΚ – Ολυμπιακός
ΑΣΠ Θέτις – ΑΟ Θήρας

admin